DJI_0035-Edit
Picture of Skarsnuten Hotel

Skarsnuten Hotel

Skarsnuten + Classic Norway Hotels = Sant

Et nytt kapittel skrives for Skarsnuten Hotel. Ikke bare har vi en rekordstor ombygging på gang, vi er også blitt partnerhotell i Classic Norway Hotels.

Classic Norway Hotels er en hotellkjede som består av 22 hoteller med særpreg og karakter lokalisert i Norge, fra nord til sør. Fellestrekk for alle hotellene er «personlig vertskap», «kvalitetsbevisst» og «skreddersøm». Skarsnuten Hotel er intet unntak og vi ønsker å begeistre og tilfredsstille gjestene våre.

– Det er veldig spennende for et frittstående hotell som Skarsnuten Hotel å bli en del av den velrenommerte kjeden Classic Norway Hotels, sier hotelldirektør Robert Norman ved Skarsnuten Hotel, og fortsetter: – Vi ser også frem til å vise frem nye Skarsnuten Hotel til høsten. Med et kvalitetshotell som skal videreføre tradisjonene med fokus på natur, kultur og historie inn i en ny og spennende tid for norsk reiseliv.

Les mer

Smaksfestival på Skarsnuten

Vår populære smaksfestival er tilbake for tredje gang og vi gleder oss til å invitere deg til en dag fylt med gode smaker og spennende opplevelser! Bli med på en kulinarisk reise gjennom et mangfold av delikatesser, fra lokale spesialiteter til internasjonale favoritter. Opplev en eksplosjon av smaker og la deg overvelde av gode viner, øl, cider, oster og andre spennende smaker. Dette er en unik anledning til å utforske nye favoritter og få inspirasjon til å lage egen gastronomi hjemme.

Read More »
Del dette innlegget